Доставка, оплата, повернення

ДОСТАВКА

Доставка стендів здійснюється за рахунок Покупця транспортними компаніями Нова Пошта та Укрпошта. Ознайомитись з актуальними тарифами на послуги перевізників можна за посиланнями:

При оформленні замовлень на суму від 3000 грн. доставка у відділення транспортної компанії безкоштовна!

Регіони доставки:

Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Львівська область, Миколаївська область, Одеська область, Полтавська область, Рівненська область, Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область.

Ми завжди готові для обговорення інших методів доставки та оплати з нашими клієнтами!

Терміни виготовлення стендів – від 5 до 10 робочих днів.

Ми відправляємо Вам товар без пошкоджень, що підтверджується прийманням товару транспортною компанією і випискою товару (ТТН). При оформленні доставки товар страхується на повну вартість. Перевіряйте посилку при отриманні, не виходячи з відділення перевізника. У тих рідкісних випадках, коли вантаж приїзджає з пошкодженнями, звертайтеся до співробітників відділення для того, щоб скласти відповідний акт, який буде підставою для відшкодування вартості товару (в залежності від форми відправлення). Після цього Ви можете оформити замовлення у нас на сайті повторно.

Зверніть увагу!

У зв’язку з некоректною роботою перевізників звертаємо увагу, що ми не несемо відповідальності за цілість вантажів. Перевірте свої посилки у відділенні за місцем отримання. При пошкодженні упаковки уважно перевірте своє замовлення! Якщо цілість вантажів порушена, напишіть акт-претензію у відділенні та в графі "стан упакування" вкажіть: "упакування пошкоджене". Тільки так перевізник компенсує Вам шкоду, нанесену Вашому вантажеві під час транспортування. Ми зацікавлені в кожному з Вас, тому не ігноруйте, будь ласка, наліпки, які ми кріпимо до кожної посилки, з проханням перевірити своє замовлення у відділенні перевізника.

Способи оплати:

Оплата замовлення здійснюється тільки після підтвердження замовлення менеджером!

  1. Готівкою. Відбувається у відділенні Нової Пошти або Укрпошти після того, як Ви перевірили цілісність свого замовлення (зворотну доставку грошей сплачуєте Ви відповідно до діючих тарифів).
  2. Безготівковий розрахунок.
  • Переказ коштів на карту Приватбанку (100% передоплата товарів). Реквізити картки Ви можете отримати одразу після оформлення замовлення на сайті або повідомленням у доступний месенджер (Viber, Telegram).
  • Безготівковий розрахунок (оформлення повного пакету документів необхідних для перерахування коштів з рахунку організації).

Як сплатити?

  • Інтернет-банкінг (переказ з картки на карту)
  • Термінал Приватбанку
  • Термінали iBox
  • У касі банку за реквізитами рахунку (IBAN)

Важливо знати! Зарахування коштів на картковий рахунок нашого магазину проводиться без комісії з боку нашого банку. Якщо Вам довелось сплатити комісію за переказ, то це було зроблено за тарифами, які діють у банку, де Ви обслуговуєтесь.

Гарантії, обмін та повернення товарів

Ми дбаємо про наших клієнтів і якості надання наших послуг. Якщо Вас не влаштувала якість придбаних товарів, то Ви можете їх повернути або обміняти. Ми діємо в рамках закону "Про захист прав споживачів".

Наша фірма дає стовідсоткову гарантію повернення коштів за придбаний товар  як тільки клієнт зажадає цього протягом 14 днів з моменту отримання товару від компанії-перевізника.

Для оформлення повернення товарів, а також для уточнення питань, що стосуються оформлення повернення, звертайтесь за телефоном 063-13-889-13 або поштою office@stendall.com Термін розгляду заявок становить 1 робочий день. 

Сума, сплачена за товар, повертається на ім’я платника таким же способом, яким вона була внесена. Для повернення грошових коштів, необхідно надіслати нам на пошту сканкопію видаткової накладної, яка надається кожному клієнту разом з товаром.

Обмін і повернення товару належної якості.

Обмін і повернення буде здійснено за умови, що товар не був у використанні, збережено його товарний, зовнішній вигляд і споживчі властивості, витрати на доставку пересилання виконуються за рахунок покупця.

Обмін і повернення товару неналежної якості

Якщо Ви отримали товар неналежної якості, з дефектом, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей, Ви маєте право повернути або обміняти такий товар, в цьому випадку витрати на доставку пересилання виконуються за рахунок продавця.

Не підлягають обміну  і поверненню вироби, виготовлені в індивідуальному порядку під розмір або з параметрами, визначеними замовником, за винятком товарів з дефектами.