Доставка, оплата, повернення

ДОСТАВКА

Доставка стендів здійснюється зазвичай за рахунок покупця транспортними компаніями Нова Пошта та Укрпошта. Ознайомитись з актуальними тарифами на послуги перевізників можна за посиланнями:

В період з 12.08.2023 по 15.09.2023 року, обираючи при оформленні замовлення перевізником Укрпошту, Ви отримуєте можливість безкоштовної доставки до обраного Вами поштового відділення в межах України (за винятком тимчасово окупованих територій), за умови, що сума Вашого замовлення буде не менш, ніж 1500 грн.

Регіони доставки:

Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область (окрім тимчасово окупованих територій), Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область (окрім тимчасово окупованих територій), Івано-Франківська область, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область (окрім тимчасово окупованих територій), Львівська область, Миколаївська область, Одеська область, Полтавська область, Рівненська область, Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область (окрім тимчасово окупованих територій), Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область.

Ми завжди готові для обговорення інших методів доставки та оплати з нашими клієнтами!

Терміни виготовлення стендів – від 5 до 10 робочих днів.

Ми відправляємо Вам товар без пошкоджень, що підтверджується прийманням товару транспортною компанією і товарно-транспортною накладною. При оформленні доставки товар страхується на повну вартість. Перевіряйте посилку при отриманні, не виходячи з відділення перевізника. У тих рідкісних випадках, коли вантаж приїзджає з пошкодженнями, звертайтеся до співробітників відділення для того, щоб скласти відповідний акт, який буде підставою для відшкодування вартості товару (в залежності від форми відправлення). Після цього Ви можете оформити замовлення у нас на сайті повторно.

Зверніть увагу!

Звертаємо увагу, що ми не несемо відповідальності за цілість вантажів з моменту їх передачі перевізникові. Тому перевіряйте свої замовлення у відділенні за місцем отримання. При пошкодженні упаковки уважно перевірте своє замовлення! Якщо цілісність вантажу порушена, напишіть акт-претензію у відділенні та в графі "стан упакування" обов'язково вкажіть: "упакування пошкоджене". Тільки в цьому випадку перевізник компенсує Вам шкоду, нанесену Вашому вантажеві під час транспортування. Ми зацікавлені в кожному з Вас, тому не ігноруйте, будь ласка, наліпки, які ми кріпимо до кожної посилки, з проханням перевіряти своє замовлення у відділенні перевізника.

Способи оплати:

Оплата замовлення здійснюється тільки після підтвердження замовлення менеджером! Мінімальна сума замовлення складає 500 грн.

  1. Готівкою або банківською карткою. Відбувається у відділенні Нової Пошти або Укрпошти після того, як Ви перевірили цілісність свого замовлення (зворотну доставку грошей сплачуєте Ви відповідно до діючих тарифів перевізника).
  2. Безготівковий розрахунок.
  • Переказ коштів на наш банківський рахунок в форматі IBAN (100% передоплата товарів). Реквізити рахунку Ви можете отримати одразу після оформлення замовлення на сайті або повідомленням у доступний месенджер (Viber, Telegram, Messenger, WhatsApp).
  • Безготівковий розрахунок (оформлення повного пакету документів необхідних для перерахування коштів з рахунку організації).

Як сплатити?

  • Інтернет-банкінг (переказ з Вашого карткового рахунку на наш підприємницький рахунок)
  • Термінал Приватбанку
  • Будь-які платіжні термінали
  • У касі будь-якого банку за реквізитами рахунку (IBAN)

Важливо знати! Зарахування коштів на рахунок нашого магазину проводиться без комісії з боку нашого банку. Якщо Вам довелось сплатити комісію за переказ, то це було зроблено за тарифами, які діють у банку або терміналі, де Ви обслуговуєтесь.

Гарантії, обмін та повернення товарів

Ми дбаємо про наших клієнтів і якості надання наших послуг. Якщо Вас не влаштувала якість придбаних товарів, то Ви завжди можете їх повернути або обміняти. Ми діємо в рамках закону "Про захист прав споживачів".

Наш магазин дає стовідсоткову гарантію повернення коштів за придбаний товар протягом 14 (чотирнадцяти) діб з моменту отримання товару від компанії-перевізника.

Для оформлення повернення товарів, а також для уточнення питань, що стосуються оформлення повернення, звертайтесь за телефоном 063-13-889-13 у робочий час або поштою office@stendall.com Термін розгляду звернень становить 1 (один) робочий день. Кошти будуть повернені одразу після отримання товару, що повертається, від компанії-перевізника.

Сума, сплачена за товар, повертається покупцеві таким самим способом, яким вона була внесена. Для повернення грошових коштів, необхідно надіслати нам на електронну пошту сканкопію видаткової накладної, яка надається кожному клієнту разом з товаром.

Обмін і повернення товару належної якості.

Обмін і повернення буде здійснено за умови, що товар не був у використанні, збережено його товарний, зовнішній вигляд і споживчі властивості, витрати на доставку пересилання виконуються за рахунок покупця.

Обмін і повернення товару неналежної якості

Якщо Ви отримали товар неналежної якості, з дефектом, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей, Ви маєте право повернути або обміняти такий товар, в цьому випадку витрати на доставку пересилання виконуються за рахунок продавця.

Не підлягають обміну  і поверненню вироби, виготовлені в індивідуальному порядку під розмір або з параметрами, визначеними замовником, за винятком товарів з дефектами. Не приймаються до розгляду дефекти, які були виявлені самостійно вже після того, як покупець отримав замовлення у перевізника та залишив поштове відділення (точку видачі тощо).