"Картини" на стіну

Картина казка ріпка в садок прикраса 52
Показано з 1 по 15 із 58 (всього 4 сторінок)
"Картини" на стіну

Дитячий садок, як і будь-який інший навчальний заклад потребує гарного внутрішнього оформлення. Одним із варіантів декорування можуть стати картини. Кімната матиме чудовий вигляд, якщо картина буде не одна, а декілька, й вони будуть пов'язані однією тематикою.

Пластикові стенди у вигляді картин є найбільш популярною прикрасою для груп. На них можуть бути зображені улюблені герої з книжок, мультиплікаційних фільмів, рослини та тваринки, будь-що, що може затримати увагу дітлахів та викликати в них інтерес. Яскраві малюнки привертають увагу малюка, розвивають його увагу та фантазію. Будь яка картинка чи то в книжці, чи то на стіні - це цілий світ з пригодами та героями. Картинку-стенд можна зробити полем для розвитку уваги: заховати предмети або героїв, запропонувати діткам відшукати їх, скласти речення або маленьке оповідання. Таким чином непомітно йде розвиток мовлення дошколят. 

Чому картини на стіну є гарним вибором для оздоблення приміщень групи або садочка? 

По-перше, ми піклуємося про естетику. Тому вам не потрібно буде думати над рамкою для їхнього оформлення, тому що вони одразу друкуються з нею. Рамка є частиною зображення. При бажанні колір рамки можна буде змінювати, обравши той, який ідеально пасуватиме до інтер'єру групи. При обговоренні деталей замовлення, сповістіть це нашому дизайнеру.

По-друге, ми пам'ятаємо про санітарно-гігієнічні вимоги в дитячих закладах. Тому всі стенди нашого виробництва можна дезінфікувати, як це вимагають посадові інструкції.

По-третє, ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення. Тому у вигляді картини готові зробити колаж з улюблених героїв. Можемо об'єднати зайця, вовка, ведмедя, лисицю та колобка в одному зображенні. А можемо розробити більш неочікуване поєднання.

Картинки для дітей - радість, а для дорослих - просте рішення з оздоблення приміщень.

Пластикові картини для дошкільних навчальних закладів можна замовити з готових макетів або запропонувати свій. Ви будете приємно здивовані якістю друку, насиченістю кольорів та кількістю щирих дитячих посмішок, тому що наші картини дарують їм радість та підіймають настрій. Що можемо ми запропонувати ще? Відскануйте малюнки ваших вихованців у гарній якості, відправте нам, а наш дизайнер зробить панно з найкращих робіт дітлахів. Такий подарунок буде несподіванкою обов'язково. Так само можна використати фотографій зі свят, прогулянок, занять. Таким чином можна зафіксувати зростання за час проведений у садочку. Оформлення у вигляді картин, або набору картинок - це той випадок, коли фантазія не буде мати обмеження втіленням.