Емблеми для груп та ДНЗ

Показано з 1 по 15 із 88 (всього 6 сторінок)
Емблеми для груп та ДНЗ

Емблеми для груп ДНЗ - це візитівка дитячого садочка

Більшість груп в дошкільних навчальних закладах мають власну назву. Як правило ці назви тим чи іншим чином пов'язані з назвою самого садочка. Наприклад, для садочка "Віночок" ми робили емблему, яка складалась з шістьох квіток. Кожна квітка відповідала назві однієї з шістьох груп, емблеми цих груп теж розроблялися в єдиному стилі, але центральним елементом була конкретна квітка.

Емблема для дитячого садочка часто містить картинки, які мають відношення до всіх груп садочка. Ми можемо поєднати бджілку, калину, дзвіночок, джерельце та сонечко.

На емблемі дитячого садочка ми можемо розмістити девіз або гасла, які характеризують основні засади в роботі з дітьми. Ми не відмовимо Вам, якщо потрібно буде написати номер Вашої установи, назву ДНЗ чи назву населеного пункту, де розташовано садок.

Як ми працюємо, коли створюємо емблему:

1. Ви сповіщаєте нам назву садочка чи Вашої групи.

2. Обираєте форму емблеми з наших зразків або надаєте свій варіант. Це може бути зразок з мережі Інтернет або намальований Вами власноруч.

3. В разі потребі вказуєте назву садочка (групи), місце знаходження.

4. Додаємо гасла за потреби.

5. Обговорюємо, які картинки Ви б хотіли бачити на емблемі.

6. Ми пропонуємо Вам готовий варіант, виходячи з Ваших вимог.

7. Обговорюємо та доводимо до ідеалу емблему.

Створення емблеми чи то для дошкільного закладу, чи то для групи в дитячому садочку - це дуже відповідальна робота. Створена емблема багато років буде обличчям закладу або групи в дитячому садочку. Але ми не боїмося ані роботи, ані відповідальності. Тому гарантуємо, що наша емблема, як й решта стендів для шкіл та дитячих садків, буде не лише яскравою, а й якісною та довговічною.