Наліпки в комплектах

Показано з 1 по 15 із 54 (всього 4 сторінок)
Наліпки в комплектах

Маленькі картинки, які вітають дітей у новому світі - це наклейки на шафки в дитячий садок

Малеча йде до садочка. Це мить, яка дуже хвилює. Дитячий садок - це новий етап розвитку дитини. Але водночас й дуже нелегкий. Кожна дитина потребує індивідуального підходу щодо адаптації: в когось це займе тиждень, а в когось декілька місяців. Але ми, мабуть, не помилимося, коли скажемо, що перше, що запам'ятає ваша дитина в садочку - це наліпка на шафці. 

Інтер'єр групи - важлива складова в формуванні особистості будь-якого малюка. Чарівні мультиплікаційні герої й звірята на стінах або шафках створять сприятливу атмосферу у будь-якій групі. Запропоновані нами наліпки можна використати в усіх групах дитячих садків: від ясельних до старших, адже ми розробили наліпки для наймолодших діточок із зображеннями тих понять, які їм близькі, для старших діточок можна використати наліпки як зі звірятами, так і з цифрами, коли дітки їх вивчать.

Барвисті наклейки для дитячого садка обов'язково сподобаються малюкам, будуть тішити їх і допоможуть з легкістю знаходити свої шафки. У міру дорослішання змінюються й інтереси дитини. Сьогодні вона в захваті від героїв популярних мультфільмів, згодом вивчає і досліджує тваринний та рослинний світ материків, ще за рік цікавиться космосом. Ви зможете легко замінити наліпки на ті, які відповідають віковим інтересам вихованців.

При зміні власника шафки запропонуйте новому вихованцеві обрати наліпку, яка йому сподобалася, і позначте нею його шафку разом з ним. Усі наліпки відповідають вимогам екологічної безпеки, тому не завдадуть шкоди навіть наймолодшим діткам. Виберіть наліпки з нижче представлених або запропонуйте свої ескізи - ми з радістю виконаємо Ваше замовлення.