Стенди символіка України

композиція зі стендів з символами україни 145
1 035.00 грн. -5% 980.00 грн. Вигода 55.00 грн.
0
стенд 7 чудес україни замовити для школи 143
стенд пластиковий 7 чудес україни купити черкаси 136
стенд мапа карта моя україна цікаві місця 131
Показано з 1 по 15 із 140 (всього 10 сторінок)
Стенди символіка України

Державна символіка України – це державний герб, державний прапор, державний гімн. Кожна країна світу має ці особливі атрибути державності. А що ви знаєте про прапор України? Чому саме жовто-блакитний він, яке значення має кожна зі смуг? Малий герб України: чому він Малий, а не Великий, чому герб ще називають Тризубом? Хто написав слова, які стали Гімном нашої країни, а чи завжди ці рядки були такими, як ми знаємо, які зміни мав наш гімн?  Багато цікавого можна взнати та розказати дітям.

Чому треба купувати стенди з символікою України?

Для задоволення дитячої допитливості та з метою виховання у дітей національної гордості та свідомості нашою командою створений розділ "Символіка України". Формування в дітей дошкільного віку та учнів початкових шкіл поняття Батьківщина, ознайомлення дітей з державними символами України, виховання інтересу до традицій свого народу, поваги до символів, шанобливого ставлення до держави – таких навчально-виховних цілей Ви досягнете за допомогою нашої продукції. Серед якої ми пропонуємо для використання в навчальних закладах настінні стенди з пластиковими кишенями, заголовки для інформації, зображення державного герба та прапору, людей в національних костюмах тощо. Замовте до свого закладу, групи, школи, класу такий вид товару, що дозволить найповніше донести до дітей необхідні знання. Не залишили ми поза увагою інформування дітей про обереги та символи нашого народу: рушник та вишиванку, калину та вербу, писанки та мотанки. А хіба можна не згадати про 7 чудес України, яки голосуванням обрали самі українці? Звичайно ні! Тому ми розкажемо про Києво-Печерську Лавру та Хотинську фортецю, Херсонес Таврійський та парк "Софіївку". А ще не забули ми й про сім природних чудес України: Асканію-Нову та озеро Синевир, Мармурові печери та Дністровські каньйони. А ще повідаємо про музейні перлини нашої країни, окремо згадаємо про музеї наших видатних письменників.

Кращі стенди для школи - державна символіка

Виховання патріотизму, любові до України не буде повноцінним без щеплення любові до малої Батьківщини. Ми розробимо стенди про ваше місто або село. Гарно оформимо цікаву інформацію про вашу місцину, людей які зробили вагомий внесок в розвиток вашого краю, залюбки використаємо ваші особисті фотографії.
Більшість зображень є унікальними, та намальовані нашими дизайнерами. Купити стенд в нас - це отримати гарантовану якість та змістовність одночасно.