Наша творчість

стенд під дитячі малюнки аплікації група капітоша замовити в садок 339
стенд під малюнки і аплікації з прищіпками замовити в садок 338
стенд під малюнки і аплікації з прищіпками замовити в садок група подоляночка вишиванка 334
стенд пластиковий під дитячу творчість в садок замовити 332
549.00 грн. -11% 491.00 грн. Вигода 58.00 грн.
0
стенд під поробки та малюнки з прищіпками замовити група золота рибка 329
534.00 грн. -10% 482.00 грн. Вигода 52.00 грн.
0
стенд пластиковий наш вернісаж замовити для садка полтава 328
стенд світ очима дітей в садок група акварельки замовити з пластика вінниця рівне 327
845.00 грн. -10% 761.00 грн. Вигода 84.00 грн.
0
стенд умілі рученята група садок джерельце 326
стенд для творчості в садок група бджілки замовити з пвх з поличками 325
661.00 грн. -10% 594.00 грн. Вигода 67.00 грн.
0
Показано з 1 по 15 із 336 (всього 23 сторінок)
Наша творчість

Стенд "Наша творчість" - це найкращий звіт по роботі з дітьми

Всіх батьків цікавить, як проходить день у дитині в садочку. І батькам важливо абсолютно все: чи плакала дитина, коли батьки залишили її в групі, чи добре їла та що саме їла, як спала, чи ходили на прогулянку. Це головні питання турботливих батьків, бо це є основа безпечного та комфортного відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. Але крім цих питань, є те, що тішить батьків. Це побачити успіхи власної дитини. Перші поробки та малюнки багато батьків потім роками зберігають на згадку. Стенд для малюнків як правило розташовують на самому видному місці в роздягальні. І мимоволі батьки, як тільки заходять, починають шукати шедевр власної дитини. Перше сонечко, квіти, візерунки, портрет батьків. Все таке дитяче й щире. А поробки з пластиліну стовідсотково викликають усмішки: колобки з величезними очима; котики з лапами різного розміру; квіточки, які схожі на монстриків. Не буває людей, які залишаються байдужими дитячої творчості.

Який стенд з розділу "Наша творчість" обрати?

Вихователі прикладають багато зусиль у навчанні дітей малюванню та ліпленню. Але важливо гарно та зручно подати дитячі роботи на огляд батькам. Тому треба врахувати, що стенди для творчості для дитячого садочка бувають:

1. Стенди для малюнків. Найбільшою популярністю користуються стенди з жилою, на яку за допомогою прищіпок вішають дитячі малюнки. Це досить зручний спосіб показати одразу всі малюнки діток. Але коли місця в роздягальні обмаль, то можна замовити стенд для малюків з об'ємною кишенею, в яку поміщається вся стопка робіт. А іноді такі стенди поєднуються. Тоді нові роботи вивішують, а попередні зберігають в кишені. В кишені можна розмістити ще й аплікації.

2. Стенди для поробок з пластиліну. Для розміщення дитячих виробів ми пропонуємо міцні прозорі полички з акрилу. У нас вони є трьох розмірів: 5х7 см (індивідуальна поличка), 10х7 см (поличка може бути на двох діток), 30х7 см (для розміщення робіт 5-7 дітей). В залежності від розміру обраних Вами поличок ми розрахуємо необхідну кількість, враховуючи загальну кількість дітей.

3. Комбіновані стенди для творчості. Стенди для малюнків та виробів з пластиліну можуть бути поєднані у різних варіантах. Вам варто окреслити Ваші потреби, а ми запропонуємо найкращий бюджетний варіант.

Обирайте свій формат організації вернісажу дитячих робіт, а з оформленням ми Вам допоможемо.