Про нас

Доставимо ваше замовлення в будь-який регіон України !!!

Наш Інтернет-магазин STENDALL.COM - це новий модний магазин стендової продукції для дитячих садків і шкіл в Україні. Ми пропонуємо якісне виготовлення та доставку в усі населений пункти України різних барвистих стендів для дитячих садків та шкіл: таблички, стенди інформаційного характеру, меню, стенди «Для вас, батьки», стенди для оформлення кабінетів в школах або груп в садочках і т.і. Наше виробництво знаходиться в місті Житомирі в Україні. У нашому Інтернет-магазині Ви знайдете різноманітний вибір стендової продукції для гідного оформлення і насиченого інформативного оснащення будь-яких дитячих садків, шкіл, інших освітніх закладів. Продукція на сайті представлена ​​на 2-х мовах ( українською та російською).

Телефонуйте і замовляйте стенди для оформлення тел.: +38-063-13-889-13  Вайбер, Телеграм

або

e-mail:

  • office@stendall.com
  •  
  • Ви можете вибрати стенди, які найкраще підійдуть Вашому дитячому садку. Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання стосовно вартості, виготовлення, доставки продукції і обов'язково знайдемо необхідну Вам рішення. Розвиток Інтернет-торгівлі в наш час відбувається дуже інтенсивно. З огляду на ці обставини, наш Інтернет-магазин готовий запропонувати Вам сучасний вид торгівлі: це її комфорт, швидкість, доступність і вигоду.

   Якщо у Вас раптом виникли труднощі під час вибору товару, ви завжди можете зателефонувати за вищевказаним телефоном, написати у Вайбер або Телеграм, чи зв'язатися з нами через e-mail і отримати всеосяжну консультацію від наших менеджерів і дизайнерів.

    

   Питання безкоштовної доставки обговорюються індивідуально