Папки-ширми

Показано з 1 по 15 із 50 (всього 4 сторінок)
Папки-ширми

Папка-ширма - простий спосіб донести інформацію

Ви вихователь в дитячому садочку чи вчитель початкових класів? Маєте купу інформації, яку потрібно постійно викладати та оновлювати? Тоді вам не обійтися без папки-ширми. Це той вид наочності, який існує не одне десятиріччя. Багато хто з нас пам'ятає стенд-гармошку ще з часів власного дитинства. В вересні папка-пересувка розповідала про місячник безпеки на дорозі, пізніше інформацію змінювали на профілактику грипу та ГРВІ, потім підготовка до новорічних свят. А далі нова та нова інформація. В прозорих кишеньках яскраві малюнки привертали увагу дітей, а дорослі читали інформацію. І так з року в рік. Колись стенд-ширма робилась руками вихователів зі старих папок. На щастя ці часи минули.

Пропонуємо елегантні папки-ширми з пластику ПВХ

По-перше, це дійсно сучасне втілення старої ідеї. Як колись, папка-ширма виглядає наче гармошка. Це дозволяє поставити її на дитячі шафи або підвіконня, до того ж дозволяє економити місце. 

По-друге, вона чудово складається в стопку розміром трохи більше за стандартний листок А4. А це означає зручність у зберіганні в той час, коли папка-ширма не потрібна. 

По-третє, ми готові прикрасити папку-ширму малюнками на будь-яку тематику або зробити її в спокійному забарвленні, або навіть білою. 

По-четверте, кількість секцій папки-пересувки визначаєте саме ви, виходячи з ваших потреб, з урахуванням кількості інформації, яку одночасно треба розмістити. Їх може бути 4-5, а за потреби й більше.

По-п'яте, ми можемо зробити папку-ширму двобічною, що подвоїть кількість кишеньок, а відповідно й поданої інформації.

Вибір за вами. Купити папку-ширму - це надовго закрити питання стосовно того, де розмістити інформацію.