Пожежна безпека

стен інформаційний куток пожежної безпеки 33
800.00 грн. -5% 760.00 грн. Вигода 40.00 грн.
0
стенд пожежний щит 31
стенд охорона праці пвх замовити львів 30
стенд Куточок охорони праці та безпеки життєдіяльності
стенд пожежна безпека обж купити пластик 26
930.00 грн. -5% 885.00 грн. Вигода 45.00 грн.
0
стенд пожежна безпека інформаційний житомир київ 24
700.00 грн. -5% 665.00 грн. Вигода 35.00 грн.
0
стенд куточок пожежної безпеки в ДНЗ 22
780.00 грн. -5% 740.00 грн. Вигода 40.00 грн.
0
стенд пожежна безпека в дитячий заклад 21
630.00 грн. -5% 600.00 грн. Вигода 30.00 грн.
0
Показано з 1 по 15 із 34 (всього 3 сторінок)
Пожежна безпека

Дитина зростає. Ще вчора батьки не випускали дитину з поля зору ні на хвилину, слідкували за кожним рухом, прибирали всі потенційно небезпечні предмети. Але рано чи пізно наступає момент, коли дитина залишається сама вдома. Діти розвиваються в різному темпі, когось можна залишити самого раніше, а когось пізніше. Що найбільше жахає батьків, коли їхня дитина залишається на самоті? Пожежа, мабуть, найбільший із батьківських страхів. Заховані сірники, перекрите газове постачання не страхують повністю від виникнення пожежі. В будь-якому приміщенні, де є побутова техніка, яка навіть не працює, але увімкнена в мережу, може виникнути пожежа через коротке замикання.

Що робити, щоб захистити дітей від пожежі?

Щоб перебування дитини вдома і не тільки було якомога безпечнішим, наші дизайнери створили дану категорію стендів "Пожежна безпека". Куточок пожежної безпеки надає інформацію про номери телефонів екстрених служб, порядок дій у випадку лиха, правила безпечної евакуації. І про це мають знати всі: дорослі та діти. Заборона ігор з вогненебезпечними та вибухонебезпечними предметами, правила самостійного користування електроприладами, газовою плитою чи колонкою – ці правила мають неухильно дотримуватись у будь-якій родині. І саме ці правила у вигляді фото чи ілюстрацій разом з поясненнями вихователя чи вчителя мають щодня вивчатись дітьми. Тож, шановні батьки, Ви маєте потурбуватись не лише про появу інформаційного стенда "Пожежна безпека" у Вашому класі, а й про закріплення правил у повсякденному житті. Лише спільна клопітка праця батьків і педагогів зможе зробити життя наших дітей безпечнішим. Вогонь - це страшна руйнівна сила, наслідками пожежі буде втрата майна, повністю або частково, втрата здоров'я від отриманих опіків та навіть смерть. Вогонь за лічені хвилини може зруйнувати звичне життя багатьох людей. 

Стенд "Куточок охорони праці та пожежної безпеки" це куточок в якому можна зібрати корисну інформацію для дорослих, які повсякденно несуть відповідальність за своє життя та життя вихованців. Такий стенд стане у пригоді в школі, дитячому садку, клубі, центрі розвитку дитини. План евакуації, з яким ознайомлені всі посадові особи, може врятувати життя в разі виникнення пожежі. Правила евакуації потрібно відпрацьовувати з дітьми. Вони мають звикнути не панікувати, знати порядок дій та шляхи виходу. Все це дуже важливо знати. Але ми бажаємо, щоб ці знання залишилися теоретичними.