Куточок настрою для дитячого садочку

стенд пвх мій настрій замовити харків 39
Стенд яблуня куточок настрою я прийшов 34
стенд НУШ куточок настрою наш настрій школа початкова купити 27
стенд куточок настрою НУШ початкова школа 26
Показано з 1 по 15 із 22 (всього 2 сторінок)
Куточок настрою для дитячого садочку

Який у вас сьогодні настрій, чи все гаразд? Чи легко вам розповідати про ваші почуття?

Психологи кажуть, що більшість дорослих не вміють правильно демонструвати людям, що їх оточують, свій душевний стан. А це, на жаль, тягне непорозуміння, конфлікти та соціальне напруження. Сучасний світ дуже швидкий, що приводить до стресів усе людство. Тому не дивно, що як до психологів, так й до різних модних коучів, є запроси на пропрацьовування власних емоцій та засобів їх демонстрації.

А що ж з настроєм наших дітей? Чи може саме ваша дитина сказати "Сьогодні мій настрій ось такий"?

Не завжди дитина розуміє, який саме настрій в неї, які емоції керують її діями. Завдання дорослих навчити дітей спочатку зрозуміти себе, потім висловити це. На допомогу батькам, вихователям, а іноді й вчителям приходять стенди "Куточок настрою", "Мій настрій", картинки для вивчення емоцій, картки для складання розповідей про настрій в різних ситуаціях. Радість чи сум, гнів чи спокій, ці всі емоції мають право на існування як в дорослих, так і в дітей. Але вміння донести тим, хто оточує, що через якусь ситуацію у вас дуже поганий настрій, дає можливість отримати допомогу в розв'язанні питання, яке вас засмутило, а після цього й покращення настрою. Діти мають вчитися розуміти настрій один одного. Першою допомогою стануть стенди для визначення настрою. Смайлики сумні, веселі, злі, втомлені, спокійні дозволяють дитині вибрати, який стан їй ближче на цю хвилину. Використовуючи іменні прищіпки або власні фотографії, малюк позначає свій стан. Дорослі одразу бачать, хто сьогодні зранку не в гуморі, можуть обережно поговорити, щоб визначити, що саме трапилося з дитиною, а після бесіди обрати шлях, який приведе до поліпшення настрою. Інколи саме завдяки таким куточкам настрою уважні дорослі помічають систематичні проблеми в дитини або навіть в її родині. Раннє виявлення родинного насильства може врятувати як дитячу психіку, так й життя. Тому не варто недооцінювати такі форми спілкування. Недарма куточки настрою стали обов'язковою складовою в класах Нової Української Школи. НУШ приділяє достатньо уваги цьому аспекту в житті молодших школярів.

Чому варто придбати наш куточок настрою?

Наші стенди цієї категорії дуже різні. Вони розроблялися з різними вихователями, методистами садочків, вчителями. Так вони різні за дизайном, але всі допомагають в роботі з дітьми та їх емоційним станом.

Ми залюбки використовуємо різних героїв для оздоблення таких стендів. Це не тільки смайлики, а й діти з яскраво промальованими емоціями, ромашки, бджілки, яблучка, квіточки, хмаринки, морські мешканці, джерельця, будиночки, герої мультфільмів. Якщо у вас є власні розробки, в які ви хочете вдихнути життя та отримати їх у вигляді або єдиного стенду, або наборів міні-стендів, або карток, напишіть нам. Наш дизайнер вивчить вашу ідею та запропонує найкраще втілення.