Нова Українська Школа

Нова Українська Школа

Нова Українська Школа - крок вперед в покращенні освітнього процесу

Реформа освіти для початкової школи отримала назву Нова Українська Школа. В ці слова вкладено надії та сподівання на нову покращену освіту для наших дітей. НУШ крокує країною, з кожним навчальним роком все більше дітей навчаються за цією системою. Ще пара років й реформа прийде в середню школу.

Але зараз давайте подивимося на стенди для НУШ, які в нас вже є

В першу чергу це стенди, з яких починається день дітей. Це "Ранкові зустрічі", "Щоденні новини" або "Доброго ранку". На цих стендах є кишеньки під число та місяць, тему уроку, дитину дня та інші. Якщо у вас є доповнення до цих розробок, то ми залюбки врахуємо це. Деякі стенди поєднані з куточками природи. За допомогою рухливих стрілок діти можуть визначити пору року, місяць, погоду. А значить природознавство стає ще цікавішим. Частина стендів містить в собі куточок настрою. Це робить такі стенди для Нової Української Школи універсальними.

В другу чергу пропонуємо вам стенди, які полегшують навчання. Всі ми колись вчили склад числа, табличку множення, одиниці вимірювання, компоненти дій. Тоді це базувалося на тому, що треба було завчити інформацію в короткий термін. Сьогодні підхід зовсім інший. Наочна інформація значно полегшує процес навчання. Тому на допомогу приходять чарівні олівці з табличкою множення, різнокольорові будиночки зі складом числа, бджілки чи то Капітошка на навчальних стендах. Так само цікаво оформлені стенди, які полегшують вчителю розміщення потрібної навчальної інформації. Стіна слів не тільки яскравий стенд, а й функціональний. Розмістивши нові словникові слова в прозорі кишені можна сподіватися, що зорова пам'ять допоможе дитині їх запам'ятати. А математична та мовна скарбнички містять узагальнену інформацію з математики та української мови початкової школи.

Нова Українська Школа - це не тільки навчання, а й сучасна соціалізація

Окремо треба згадати про організаційні моменти в початковій школі. Вчора ще дитина ходила до садочка, а сьогодні вже школяр. Все міняється докорінним чином. З'являються нові правила, дитина губиться в цьому новому для неї світі. Саме для того, щоб допомогти дитині адаптуватися, ми розробили стенди, які містять в собі правила класу, рутини НУШ, позначення осередків, стенди, що вітають та підбадьорюють дитину. А жартівливий стенд "Зарядний пристрій" допоможе дитині розслабитися та зарядитися.

Варті окремої уваги стенди, які допомагають у вирішенні конфліктних ситуацій в класі. Це так звані "Кола вибору". Навчить дітей користуватися цим колом. Це дійсно важливо. Таким чином діти вчаться висловлювати почуття, пояснювати свій стан, шукати шляхи вирішення конфлікту, знаходити компроміс та залагоджувати ситуації. "Коло вибору" - це той стенд, який має бути максимально доступним для дітей.

Нова Українська Школа буде розвиватися й надалі, а разом з нею будемо розвиватися й ми. Ми готові розширювати асортимент стендів для оформлення класу НУШ, пропонуйте ваші ідеї, розкажіть, чого вам не вистачає для більш успішного навчання школярів. Ми відкриті до співпраці.