Каталог стендів для дитячого садочка

Каталог стендів для дитячого садочка

Якщо встає питання, де замовити стенди для дитячого садка, то вам до нас

А ще це означає, що ви або завідувач дитячого садочка або вихователь. Другий варіант - ваша дитина відвідує дитячий навчальний заклад. У будь-якому разі вам потрібні стенди не лише з якісного матеріалу, а й гарно оформлені. І вам дійсно до нас. Ми вже майже 10 років розробляємо та виготовляємо стенди для дитячого садка. Майже 70 відсотків нашої продукції складають саме ці стенди.

Що ми можемо запропонувати? Вибір дуже великій, тому ми зупинимося на головних категоріях

1. Стенди для батьків в ДНЗ. Їх в нас більше як 400. Ці стенди мають інформацію для батьків. Вихователь фізично не може кожному з батьків розповідати новини, анонсувати свята, зміни розкладу, тощо. Підрахуйте, скільки інформації вам потрібно буде розмістити, та оберіть модель, виходячи з цього. Якщо вам треба змінити оформлення на інше, підібрати картинки під назву групи, то треба написати нам. Ми зробимо нові макети. Або загляньте в розділ "Візитка групи". Можливо там є те, що ви шукаєте.
2. Стенди для творчості обов'язкові в кожній групі. Вони є як окремо для малюнків, окремо для поробок з пластиліну, так і як стенди, які є комбінованими для двох напрямків дитячої творчості. Стенди для виробів складаються з основи з пластику ПВХ та прозорих поличок з акрилу. Полички є різних розмірів.
3. Списки - це невеликі стенди, але в більшості садочків є обов'язковими. Список на шафи розміщується в роздягальні, список на ліжечка - в спальному приміщенні, список на рушники - в умивальній кімнаті. Всі ці стенди ви знайдете у відповідних категоріях на нашому сайті.
4. Стенди з порадами фахівців. Найбільшим попитом користуються стенди в дитячий садок "Поради лікаря" та "Поради психолога". Тому кожне з цих направлень має власну категорію в нашому магазині. Можливо вам знадобиться оформити стенд для розміщення порад вузького спеціаліста, тоді ми готові взятися до роботи.
5. Стенди "Меню", "Ми чергові", "Календар природи", "Вітаємо" - це ті стенди, з якими найбільше працюють діти. Тому ми гарантуємо не тільки красу, якість, але й безпеку.
Всі наші стенди виготовляються з безпечного пластика, друкуються ЕКО-чорнилами, вони легкі, ними неможливо травмуватися. Ми піклуємося про безпеку дітей завжди. А ще наша продукція милує око. Веселі, яскраві, з різноманітними сюжетами, стенди дарують радість дорослим та дітям. Ми маємо дуже велику колекцію картинок для дітей, тому можемо задовольнити будь-яке ваше побажання. На сайті ви знайдете не лише стенди, означені в цьому огляді, але значно більше.