Ми чергові

стенд по чергуванню в садок замовити вишенька 176
куточок чергових замовити група суничка садок 175
куточок чергових замовити в садок 174
стенд ми чергуємо в групу колобок замовити в садок 173
стенд ми чергуємо замовити в групу метелики 172
стенд ми чергуємо з кишенею під картки замовити для садка група вишиванка віночок 171
стенд пластиковий ми чергуємо в садок група дюймовочка замовити 170
стенд ми чергуємо замовити в садок львів 169
стенд ми чергуємо в групу веселка замовити в садок 168
стенд ми чергуємо замовити в садок група зірочки 167
стенд ми чергуємо замовити в групу сонечко в днз з пластика 166
стенд ми чергуємо замовити в групу ромашка 165
стенд ми чергуємо замовити для групи бджілки 164
стенд для садочка ми чергуємо 163
стенд ми чергуємо в садок група карапузи 162
Показано з 1 по 15 із 176 (всього 12 сторінок)
Ми чергові

Майже всі діти люблять допомагати дорослим. Це стосується батьків, бабусь, а в садочку - вихователів. Вдома дитина хоче поставити тарілку в мийку або підмести підлогу, в садочку допомогти накрити на стіл перед обідом. Часто ця допомога лише гальмує роботу дорослого. Але дуже важливо вміти приймати все, що для нас хочуть зробити наші маленькі помічники. Нехай дитина візьме віника, потім ви непомітно зробите це самі. Дуже добре, коли дитина хоче разом з батьком забивати цвяхи, вона вчиться працювати в команді. А як з цим бути в дитячому садочку, де таких помічників вся група?

Куточок чергових в дитячому садку - систематизація помічників

Група стендів «Ми чергуємо» розроблена нашим колективом саме для організації чергувань в групах дитячих дошкільних освітніх установ. Адже недаремно вважається, що розвиток і виховання в дитяті відчуття відповідальності, уміння його правильно організувати в необхідному напрямі – дуже важливий етап в його вихованні. Але найважливіше в цьому процесі – це організувати його ненав’язливо, без примусу дитини. Якщо вийде його зацікавити, то вихователеві залишиться тільки контролювати правильність виконання завдань. Наші інформаційні стенди якраз виготовлені для досягнення цих цілей. При цьому барвистість їх виконання, сюжети, змальовані на малюнках, лише збільшать інтерес Ваших дітей до виховного процесу, сприймаючи його як веселу і цікаву гру. Стенди виконані як настінні, легко кріпляться до вертикальних поверхонь, з пластиковими прозорими кишенями, в які вихователі та педагоги дитячого садка можуть вкладати необхідну інформацію. Наш дизайнерський колектив з радістю внесе необхідні зміни до назв стендів або доповнить їх вміст новими героями мультфільмів, казок або просто тварин.

Коли потрібно організувати чергування?

1. Перед прийманням їжі: діти можуть допомогти поставити на столики стаканчики зі серветками, розкласти ложки, рознести тарілки з хлібом. А після - прибрати те, що можна доручити дитині за віком.

2. Перед заняттями: допомогти підготувати приладдя в залежності від того, яке зараз буде заняття, витерти дошку в разі необхідності.

3. В куточку живої природи. Як правило, в кожній групі є квіти, які діти залюбки готові підливати під контролем дорослих. Іноді в групах бувають акваріуми, тоді діти по черзі можуть годувати рибок.

Як це працює?

Існує декілька варіантів оформлення куточка чергування в дитячому садку. Це може бути три окремих стенди з кишеньками. Може бути один стенд, на якому кількість кишень або по одній, або по дві на кожен вид чергувань. Це залежить від того, як організоване чергування: парами чи поодиноке. Інколи стенд "Ми чергуємо" може мати одну стандартну кишеню. Тоді вихователі розміщують там список чергових на місяць. Кожен вихователь самостійно обирає варіант, який йому найбільш зручний. А ми готові внести необхідні зміни у будь-який стенд.