Права дитини

стенд права дитини нуш замовити одеса 20
стенд права дитини квітка пластиковий замовити київ черкаси 19
стенд права дитини пластиковий замовити рівне львів 18
стенд права дитини замовити для днз з пластика житомир львів 17
фігурний стенд права дитини замовити для днз 16
стенд права дитини в садок група веселка 15
стенд садок права дитини нуш 14
права дитини купити стенд 13
стенд права дитини україна символіка 12
Права дитини композиція на стіну в садок 11
540.00 грн. -10% 485.00 грн. Вигода 55.00 грн.
0
права дитини стенд пластик купити 10
Права дитини в садок стенд пластик 9
Стенд права дитини в садок 8
Стенд права дитини в ДНЗ 7
455.00 грн. -10% 410.00 грн. Вигода 45.00 грн.
0
Стенд права дитини Україна 6
Показано з 1 по 15 із 20 (всього 2 сторінок)
Права дитини

Стенд "Права дитини" - необхідність чи ні?

Знайомтесь, цей розділ нашого Інтернет-магазину представляє вашій увазі серію настінних стендів "Права дитини". Дотримання прав дітей в усьому світі є актуальною і важливою задачею урядів і державних органів, є невід'ємною складовою законодавства будь-якої країни. Ми не можемо стояти осторонь такої важливої проблеми. На жаль не тільки діти не знають власних прав, але й дорослі не завжди можуть простими та зрозумілими словами розповісти дитині про це.

То які права дитини є найголовнішими?

Що ж, пропонуємо розібратися разом. Перерахуємо головне:
- право на життя;

- право на медичну допомогу;
- право на освіту;
- право на відпочинок та дозвілля;
- право на корисну та здорову їжу;
- на збереження родинного зв'язку;
- на турботу дорослих, захист від насильства та експлуатації;
- на рівні права;
- діти з особливостями мають право на додаткову турботу відповідно їх фізичного та психічного стану.

Ми розробили серію стендів, які допоможуть дорослим та дітям. Всі знають, що діти найкраще сприймають інформацію у вигляді малюнків та картинок, тому ми максимально це врахували. Настінні інформаційні стенди "Права дитини" гарно впишуться як в інтер'єр дошкільного навчального закладу, так і школи. Ми потурбувались про їх стильне і яскраве оформлення, про безпечність даних виробів для дітей, адже це теж одне з прав дитини – зростати і розвиватись в безпечних і сприятливих умовах. Оберіть потрібний вам макет, мову стенду, висловіть свої побажання щодо наповненості стенду – ми з радістю відгукнемося на ваші пропозиції і з вашою допомогою продовжуватимемо заповнювати даний розділ "Права дитини".
Ще хочется додати. Жоден з нас не може змінити увесь світ, зробити його безпечним для всіх дітей усіх країн. Навіть об'єднавши зусилля, група людей не зможе добитися кардинальних змін в площині дотримання прав дитини. Але, як не дивно, одна людина може зробити більше, ніж об'єднання людей. Кожен з нас дорослих може й має за обов'язок пам'ятати про права власної дитини. Статистика, на жаль, така, що найбільше від насильницьких дій діти потерпають саме в родині. І це дійсно страшно, коли найрідніші люди є джерелом небезпеки для власних дітей. Тому любіть своїх дітей, жалійте їх, поважайте незалежно від віку. Не забувайте, діти швидко ростуть і ваше відношення до них будуть пам'ятати усе своє життя.
Що ще може зробити кожен з нас? Не бути байдужими. Більшість з нас так чи інакше в курсі, як живуть сусіди. Ми не закликаємо вас втручатися в життя сусідів. Але якщо мова йде про безпеку дітей, то вчасне реагування на ситуацію, що склалася, може врятувати здоров'я, а часом й життя дитини. Якщо ви стали свідком поганого ставлення до дитини, то ви маєте реагувати. Не можна опустити очі, закрити вуха та мовчати. Інакше ви так само винні перед цією дитиною. Між невтручанням в чуже життя та життям дитини, оберіть, будь ласка, останнє.
Тільки якщо кожен з нас буде дбати про права дітей, які саме нас оточують, ми зможемо змінити світ. Але починати потрібно з себе.