В кабінет математики

стенд для кабунета математики геометрія купити
630.00 грн. -8% 580.00 грн. Вигода 50.00 грн.
0
стенд в кабінет математики алгебра купити
630.00 грн. -8% 580.00 грн. Вигода 50.00 грн.
0
Стенд математика одиниці площі 12
Стенд математичний 11
Стенди для початкової школи Склад числа 10
Стенд для початкової школи математика 9
Інформаційний стенд математика 8
Стенд для початкової школи Математика 7
Стенд для початкової школи математика 6
Стенд для початкової школи 5
Стенд математика для початкової школи 4
Стенд для початкової школи математика 3
Стенд матаматика 2
735.00 грн. -8% 675.00 грн. Вигода 60.00 грн.
0
Показано з 1 по 15 із 16 (всього 2 сторінок)
В кабінет математики

Математика - цариця наук. Стенди в кабінет математики - підґрунтя успіху

З числами та основами математики діти знайомляться ще в ранньому дитинстві. Рахування пальчиків на ручках, східців у під'їзді, пташок на вулиці – математика скрізь. В садочку діти отримують перші систематизовані знання з математики, перші поняття "доданки та сума", роблять свої перші приклади. Продовжують діти знайомство з цією наукою, що захоплює, у школі. Щоб школярі не втрачали цікавість до вивчення цього предмету, придбайте у свій клас настінний стенд "Математика", який своїм яскравим оформленням обов'язково приверне увагу малечі. Вчитель зможе для маленьких школярів розмістити в пластикових кишенях стенду віршики про цифри, лічилки, цікаві задачки, правила, що вивчаються, та безліч іншої інформації. А нудні формули, які все ж треба з часом запам'ятати, можна просто цікаво оформити, наприклад у хмаринки. Як все яскраве та незвичайне, це приверне увагу учнів, а значить посприяє тому, щоб запам'ятати ці формули. Маючи постійно на видності навчальний матеріал, діти швидше запам'ятовуватимуть і набуватимуть необхідних знань, що, безперечно, є вагомим аргументом на користь придбання настінних стендів в кабінет математики до Вашого класу. До того ж, ці стенди призначені не лише для дітей, а й для дорослих, адже користуючись інформацією зі стенда, батьки зможуть допомогти своєму школяру опанувати пройдений матеріал або пояснити незрозуміле та й просто знати, що саме проходять учні сьогодні. 

Зі свого боку ми пропонуємо на основі Ваших вимог розробити стенди, яких сьогодні в нас ще немає. Ми можемо оформити стенди з портретами відомих математиків як сьогодення, так й минулого, або розробити пластикові стенди для кабінету математики у вигляді великого набору в єдиному стилі.

Підсумуємо:
Яку інформацію краще розмістити на стендах для кабінету математики?

1. Портрети відомих математиків всіх часів та народів. Ці загальні знання розширяють світогляд дитини, спонукають її до вивчення нового. Можна доповнити висловами математиків.

2. Математичні формули. Це досить нудний момент у вивченні математики, але ж ми ж знаємо, що без нього ніяк. Можна полегшити життя школярам, надрукувати ці формули або окремими складовими, або великим стендом. Як правило те, що діти бачать очима, вони запам'ятовують краще. Формули скорочення множення або логарифми, все, що Вам може бути потрібно під час навчального процесу, буде на цій частині стенду.

3. Креслення фігур, які вивчаються, а до них формули обчислення площі, об'єму тощо. Вивчення цих тем поглиблюють з кожним новим класом навчання. Тому важливо закласти міцний фундамент цих знань.

4. Таблиці. Будь-які. Таблиця Піфагора або квадратів, таблиця ступенів або значення тригонометричних функцій.

5. Класний куточок, як доповнення. Виконаний в єдиному стилі з іншими стане окрасою композиції.