Стенди для школи

Стенди для школи
Зовсім нещодавно Ваші діти ходили в дитячий садок. І ми допомагали Вам оформити групу для Вашої дитини. Скільки чудових стендів ми розробили разом: візитку групи, стенд для визначення настрою, всі списки на ліжечка, шафи та рушнички, меню та куточок чергових. Оформлювали куточок творчості, де діти хвалилися своїми творчими успіхами, демонструючи поробки з пластиліну та малюнки. Але діти так швидко ростуть. Прийшов час і Ваші діти пішли до школи. Перед Вами гостро постало питання гідного оформлення класу.

Наш сайт зростає разом з Вашими дітьми

Раді представити Вам категорію «Стенди для початкової школи». У цієї категорії представлені такі напрямки, як «Математика» та «Література», «Класний куточок» та «Навколишній світ» - і багато іншого. Врахували ми й те, що в Україні освітня реформа пропонує навчання за Новою Українською Школою, або за програмою "Інтелект України". Але ми не забули про те, що Ваша дитина, хоча вже й навчається в школі, все ще залишається маленькою. Тому наша продукція орієнтована саме для учнів початкових класів: для тих, хто ще тільки вчора ходив в дитячий садок, а сьогодні вже одягнув шкільну форму. Ми врахували, що діти молодшого шкільного віку легше сприймають отриману інформацію за допомогою зору та у вигляді гри. Тому всі інформаційні стенди оформлені яскравими та барвистими персонажами. Це можуть бути дітки-школярі, бджілки або Капітошка, герої казок чи мультфільмів. Стенди будь якого класу школи можна оформити в єдиному стилі. Головними героями можуть бути олівчики-розумники або Незнайка з друзями, Фіксіки чи то смайлики. Головний герой оформлення буде допомагати дітям вивчати склад числа, а пізніше табличку множення, розповість як правильно сидіти та тримати ручку під час письма. Якщо маєш такого друга-помічника, то значно легше вирішити будь яку кризову або конфліктну ситуацію, позначити стан свого настрою на початку навчального дня та протягом нього. В кожному класі має бути стенд "Ранкові зустрічі" та "Словникова скарбничка". Герої першого зорієнтують дитину стосовно навчального плану сьогодні, а другий допоможе вивчити нові слова. Ще в садочку діти звикли спостерігати за природою, та визначати її за допомогою календаря природи. Тепер знання в них поширюються, тому календар погоди в початковій школі має вже більше складових. З 1 класу діти починають вивчати не лише українську мову, а й іноземні мови, і ось тут особливо важливо долучати змістовну та яскраву наочність.

Стенди для початкової школи формують у дитини інтерес до навчального процесу

У дітей молодшого шкільного віку більш розвинена наочно-образна пам'ять. Наші дизайнери врахували цю вікову особливість і постаралися створити стенди для початкової школи такими, які приваблюють і утримують увагу дитини. Якість стендів для початкової школи відповідає всім вимогам безпеки.