В кабінет української мови

стенд українська мова для початкових класів замовити 10
810.00 грн. -5% 770.00 грн. Вигода 40.00 грн.
0
стенд українська мова для початкових класів 8
870.00 грн. -5% 825.00 грн. Вигода 45.00 грн.
0
стенд пластиковий укрмова 6
770.00 грн. -5% 730.00 грн. Вигода 40.00 грн.
0
стенд для занять українською мовою 5
1 060.00 грн. -5% 1 010.00 грн. Вигода 50.00 грн.
0
інформаційнйи стенд українська мова 4
1 125.00 грн. -5% 1 065.00 грн. Вигода 60.00 грн.
0
стенд українська мова для початкової школи замовити 3
1 125.00 грн. -5% 1 065.00 грн. Вигода 60.00 грн.
0
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)
В кабінет української мови

Українська мова милозвучна та солов'їна. Ми чуємо її від народження: це перші колискові та казочки, потім перші слова дитини та віршики. А трохи пізніше приходить час вивчати літери, прочитати вперше слово "мама". Це перші кроки у вивченні рідної мови. І тоді ще не потрібні стенди для вивчення мови, досить маленьких книжечок та написів на вивісках.

Коли потрібні стенди з української мови?

Але ось вже й школа. Вивчення української мови розпочинається з першого класу і продовжується впродовж всього перебування в школі. Рідну мову вивчають в усіх навчальних закладах України, адже цей предмет потребує постійного вдосконалення та поглибленого і неспішного вивчення. Тому стенди в кабінет української мови актуальні як для шкіл, так і для коледжів та вишів. Основною функцією уроків з української мови є розвиток розмовних навичок школярів, їхніх комунікативних умінь. Комунікативна функція є центральним поняттям і полягає вона у здатності дитини влучно використовувати види розмовної діяльності, що існують, під час спілкування та письма. Тому для успішного та якісного проведення занять необхідно мати під рукою допоміжні матеріали, якими на нашу думку і є пластикові стенди з розділу "Українська мова". Тут ми розмістили стенди, які, безперечно, зацікавлять дітлахів молодших класів не лише своїм яскравим зовнішнім виглядом, а й будуть корисними для них. З їхньою допомогою можна вивчати нові букви, правила правопису, пунктуації та орфографії. Стенди для проведення уроків з української мови прослужать не одному поколінню Ваших вихованців, тому що вони виготовлені з цупкого матеріалу, який має тривалий термін експлуатації.

Наші дизайнери готові до співпраці з вчителями української мови

За Вашими нотатками, розробками ми реалізуємо сучасний підхід до навчання у школі, разом розробимо та виготовимо стенди, які будуть не лише гарними, а й змістовними. Вивчення української мови - це багаторічна системна робота учня під керівництвом досвідченого педагога. Однаково важливо навчитися морфологічному розбору слова чи то вивчити складові речення. Зміна слова за відмінками чи то вивчення словникових слів, орфографія чи то склад речення - все це має ретельно вивчатися, відпрацьовуватися, закріплятися. Наполеглива праця обов'язково дасть свої плоди: правильну чисту мову та безпомилкове написання текстів будь-якої складності. Не може ставитися питання "для чого це мені", бо той, хто не знає мови своєї країни, не може бути гідним громадянином, патріотом Батьківщини. Не дарма ж кажуть, що все починається з мами та мови!