Стіл замовлень

Стіл замовлень

Наш магазин - це нове модне місце закупівлі стендової продукції для дитячого садка і початкової школи. Наш магазин працює з 2012 року. За цей час ми здійснили поставку інформаційних стендів в усі регіони України. На сьогодні не залишилося жодної області, куди б ми не відправили нашу продукцію. Кількість товару на "полицях" нашого магазину перевищила 8000 найменувань. І асортимент продовжує розширюватися практично щотижня. У нашому магазині широкий вибір інформаційних стендів, стендів для творчих робіт Ваших дітей - виробів і малюнків, стендів для різних фахівців і різних списків. Є у нас і символіка України, наклейки і просто величезна кількість табличок на групи і кабінети. Ми активно розвиваємо оформлення кабінетів в школах. Особлива увага приділяється сучасній освітній реформі. Тому стенди для Нової Української Школи стоять окремою категорією і отримують багато нашої уваги. Вся продукція для НУШ розробляється згідно методичних рекомендацій.

Але досвід показує, що якій би не був широкий асортимент, завжди чогось не вистачає. Тому в нашому магазині відкрито стіл замовлень. Наша дизайнерська група готова втілити в життя всі Ваші побажання і фантазії. Ми із задоволенням створимо стенди необхідних розмірів саме для Вас, з урахуванням назви групи, віку дітей, з радістю попрацюємо з Вашими текстовими складовими, вислухаємо всі Ваші ідеї. У підсумку Ви отримаєте те, що хочете. Можливо, Вам сподобався той чи інший стенд, але Вам потрібна до нього додаткова продукція? Ми розробимо стенди, які будуть об'єднані загальною ідеєю та виконанням та з легкістю оформимо в єдиному стилі групу з будь-якою назвою.

 

Наші дизайнери зроблять все макети БЕЗКОШТОВНО за умови, що сума Вашого замовлення складає не менш, ніж 500 грн.. Для цього просто напишіть нам на поштову скриньку:  office@stendall.com

або зателефонуйте в робочий час за номером +38-063-13-889-13.  Використовуйте для зв'язку Вайбер або Телеграм